2013 Moda Olacak Saç Şekilleri


2013 yılında moda olacak saç renklerini konuştuk. Bu yıl da doğallık moda. Peki bu yıl moda olacak saç şekillerini biliyor musunuz? Saç renklerinde olduğu gibi saç şekillerinde de abartılı modeller oldukça demode bir görünüm yaratmanıza neden olabilir. At Kuyruğu ya da dalgalı gibi doğal ve doğala yakın saç şekilleri ile, 2013 yılında, davet, parti, yemek ve günlük hayatta, kısacası her ortamda şık ve dikkat çekici ama doğal görünmeniz mümkün. Önü uzun arkası kısa modeller ya da erkek kesimi modeller bu yıl beklemediğiniz kadar öne çıkacak gibi görünüyor.

Bundan 7-8 yıl öncesine kadar moda olan, düğünden fırlamış gibi abartılı topuz modelleri ya da oldukça yapay duran maşa modelleri oldukça revaçtaydı. Ancak hanımlar, günümüzde tercihlerini doğallıktan yana kullanıyor. Platin saç rengi ve doğal görünmeyen saç modelleri kan kaybediyor. Fönlü saç modelinin yanı sıra, kendi haline bırakılmış, denizden çıkmış kadar doğal saç modelleri, 2013 yılında da revaçta.

Bu yaz hangi saç renklerini kullanmamız gerektiğini gördük. Peki, 2013 moda olacak saç şekilleri arasında hangi modeller yer alıyor? Öncelikle alnınızın genişliğine ve yüz tipinize bağlı olarak, modası hiçbir zaman geçmeyecek olan kahküllü saç modellerini tercih edebilirsiniz. Onun yanı sıra dünyaca ünlü Hollywood starı Rihanna ile hayatımıza giren önü uzun arkası kısa saç modelleri, 2013 yılında da popülerliğini koruyacak gibi görünüyor

Bu yazı 35 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti