2013’te Hangi Bayan İç Çamaşırları Moda Olacak


Bayan iç çamaşırı bir modadan ziyade temel ihtiyaç olduğu için vitrinlerden hiç kalkmayacak giyim ürünüdür.

İç çamaşırı kategorileri oldukça fazladır. Değişmez ana ürünler olarak sutyen ve külot yer almaktadır. Bunları tamamlayıcı ürünler arasında büstiyer, korse ve babydoll’lar oldukça fazla tercih edilir.

2013 yılının en fazla popüler olacak iç çamaşır olacak babydoll’lar vitrinlerde yer alacak. Aynı zamanda her zaman tercih edilmese de her bayanın dolabında yer alması gereken jartiyer takımlar değişik tasarım ve dantel detayları ile 2013 yılının gözdeleri arasında.

Beyaz veya siyah iç çamaşırı giymek artık demode oldu. Moda uzmanları tarafından doğru tercih olarak ten rengi iç çamaşırlar öneriliyor.

Diğer tamamlayıcı ürünlere değinmek istersek korseler çok sık tercih edilmeye başlandı. Fiziği güzel bayanların bile toparlamak amacı ile kendilerini daha sıkı hissetmeleri için toparlayıcı korseleri tercih ettiği görülüyor.

Korse denilince rahatsızlık veren bir ürün olarak algılanıyordu. Ancak son zamanlar korseler çok ince neredeyse varlığını hissetmeyeceğiniz şekilde tasarlanıp bayanlar için rahatlık verici bir ürün haline geldi.

Etek ve elbise giyen bayanlara özel çorap korseler en fazla tercih edilen ürünler arasında. Bacak bölümlerinin opak çorap görünümü verdiği ancak ayağınızdan itibaren bir korse olan bu çorap korseleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca çorap korseler sadece bel kısmınızı toparlamayıp bacaklarınızdaki pürüzleri’de yok ederek kusursuz bir görünüm yaratmanıza yardımcı oluyor.

Bu yazı 39 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti