2013’te Moda Olacak Bikini ve Mayo Renkleri

Paylaş
 


Mayo veya bikini alışverişine mi hazırlanıyorsunuz o halde bu içeriğimizi iyi inceleyin…

Mayo bikini alışverişi önemsenmeyecek bir alışveriş türü değildir. Çünkü mayo ve bikinin güncel moda ya uyum sağlaması demode olmayan hoş renklerden oluşması en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Moda çok fazla değişime uğrayan bir dünyadır moda ile birlikte renklerde değişime uğrar.

2013 yazının kıyafet renkleri ile bikini renkleri bazen aynı olmayabiliyor. Bunlardan bir örneği de yazın beyazın demode olduğu moda dünyasında bikini ve mayolarda beyazın moda olmadı gibi.

Beyaz renk mayo ve bikini tercihinde hiç eskimeyecek bir renk tonudur. Eğer beyaz mayo veya bikini tercih ettiyseniz plaj çantası ve terliğinizin mutlaka renkli olması gerekmektedir.

2013 yılına özel diğer mayo renklerine değinmek istersek bunların içinde sarı, açık yeşil, neon ton olan turkuaz mavi ve mor açık tenlilerin rahatlıkla tercih edebileceği mor renk.

Eğer sarı bikini tercih ettiyseniz pareo, plaj çantası ve plaj terliğinizin siyah olması sizi şık bir görünüme kavuşturacaktır.

Açık yeşil bikini tercih ettiyseniz beyaz pareo, terlik ve beyaz plaj çantası da gayet hoş bir görünümde olacaktır.

Neon renk gruplarından olan turkuaz ile de beyaz renk kusursuz bir uyum sağlar gözü yormayan şık bir görünüme kavuşursunuz.

Renk uyumları sağlamak kendi zevkinize göre de değişebilir ancak şunu unutmayın ki hiç bir zaman koyu renkleri bir arada ve sıcak renkleri bir arada kullanmayın.

Bu yazı 32 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti