2013’te Moda Olacak Saç Renkleri

Paylaş
 


Sarı, siyah, kahverengi, kızıl, mavi, kırmızı, pembe… 2013 yılında moda olacak renklerden bahsediyorum ancak saçlarda. Bu yıl hangi saç renkleri ön plana çıkacak, merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Son yıllarda asi renkler oldukça ön planda. Onun yanı sıra koyu kestane, kül siyahı ve kızıl gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Peki bu yıl en çok hangi saç renkleri ve modelleri öne çıkacak.

Saç rengi konusunda, öncelikle ten ve göz renginize uyumlu bir renk seçmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Saç rengi önemli bir detay ve tamamlayıcıdır. Saçınız ve rengi ile uyumlu olmayan bir kombin ile şık görünmeniz neredeyse imkansızdır. Saç renginin bu noktadaki önemini atlamamak gerekiyor. 2013 yılında moda olacak saç renklerine gelecek olursak; geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da doğallık ön planda. Platin sarısı ya da kuzguni siyah renkler, yerlerini kişinin doğal saç rengine en yakın tonlara bırakıyor.


Saça zarar veren renklerin yanı sıra, kendi doğal saç renginize yakın tonları tercih etmek, 2013 yılı moda olacak saç renklerinde ön plana çıkıyor. Kahve tonları bu yıl oldukça moda. Kahve tonlarında da sarı saç rengine çalan kahveler ya da karemel kahve ve ceviz kabuğu gibi renkler ön planda. Saçınızın doğal renginden birkaç ton açık gölge ve balyajları da tercih edebilirsiniz. Kısacası, 2013 moda olacak saç renkleri, patlayan ve dikkat çeken keskin renklerden oluşmuyor. Bu yıl da 2012’de olduğu gibi doğal tonları tercih etmenizde yarar var.

Bu yazı 35 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti