Bayan Jean Pantolon Modelleri

Paylaş
 

Geçmiş zamana bakılacak olduğu zaman pantolonlar erkek kıyafeti gibi düşünülüyor olsa da özellik ile son yirmi birinci yüz yılda artık erkek kıyafeti oluşundan çıkıp hem erkek hem de bayan kıyafeti olmaya doğru ilerlemişlerdir. Bayanların hem en rahat şekilde kombin ettikleri hem her ortamda rahat giyerek gidebildikleri hem de daha rahat hareket ettikleri bir giyim ürünü olduğu için de bayanlara özel olarak da artık biri birinden farklı olan pantolon modelleri üretilmektedir.

Bu pantolon modelleri arasında hem en rahat olanı hem en şık hem de en kolay kombin edileni olan Jean pantolonlar da farklı olan modelleri ile her bayanın zevkine oldukça rahat hitap edebilmektedir. Yırtık olan modelinden, İspanyol paça olan modeline, bilek boy olan modeline kadar birçok farklı olan modelleri ile de her bayanın kıyafet dolabında başköşesini almaktadır.

Koyu, açık, taşlanmış, normal gibi renklerden oluşan bu Jean pantolonlar arasında son iki yıl içerisinde en moda halle gelen modeli iste yırtık olanlarıdır. Yırtık olan Jean pantolonları günlük bir hayatta kullanabilir iken bir de özel bir toplantıda altına giydiğiniz topuklu ayakkabı ve üzerine giymiş olduğunuz bir kazak ya da gömlek ile de oldukça rahat kombin edebilirsiniz. Kapalı bayanların ise en çok tercih ediyor oldukları boru paça, İspanyol paça ve bilek boy pantolonlar da hem bir gömlek ile hem de bir hırka ile oldukça rahat kombin edilebilen bir giyim ürünü olmaktadır.

Bu yazı 46 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti