Bayan Salaş Pantolon Modelleri

Paylaş
 

Son yıllarda moda haline gelen dar ve düşük bel pantolonlar geri salaş pantolonlara yerini bıraktı. Bu dar ve düşük bel olan bu pantolonlar kişilerin fiziksel özelliklerini dahi bozar iken bir de öyle güzel durup yakışmadığından dolayı da geri vitrinlerden kaldırılarak vitrindeki yeri asli sahipleri olan salaş tarzı pantolonlara bıraktı. Salaş olan pantolon modelleri bir de yüksek bel olmasından dolayı hem insanların fiziksel özelliklerini korur iken hem de görünümü ile bayanların gönüllerinde iyi bir yer edinmiştir.

Salaş tarzı olan pantolonların üzerinde genellik ile dar ve kısa olan gömlek ya da badi gibi giyim ürünleri tercih edilir iken altına giyilen spor ayakkabı ile de isteyenler uzun saatler oldukça rahat bir şekilde yürüyüş bile yapabilmektedirler. Bu salaş tarzı pantolonların kot, keten, kadife, kumaş gibi modellerinin yanı sıra bir de ince tiril tiril olan kumaşlardan üretilenleri de tercih edilmektedir.

Her ortama uygun olan salaş pantolon modellerinin kombini doğru yapıldığı anlarda da hem düğün gibi klasik giyim gerektiren yerler de hem de yürüyüşe çıkabileceğiniz spor giyim gerektiren yerlerde rahatlık ile giyebilirsiniz. Salaş pantolonların en büyük özelliği de yüksek bel olmasıdır. Yüksek bel olmasından dolayı kısa bir badi giyerek badinin de uç kısımlarını pantolonun içerisine koyduğunuz anlarda oldukça şık bir hale de gelebileceksiniz.

Bu yazı 33 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti