Bikini Renk Kombinleri ve Uyumları

Paylaş
 


Bikini modası da diğer kıyafet ve aksesuar modası gibi her yıl değişiklik gösteren bir moda unsurudur.

2013 yazında da bikinilerin yanı sıra mayokiniler’de vitrinlerin en güzel bölümünde yer alacak.

Popüler olacak bikinilerden söz etmek istersek; bikini seçimlerinizi 2013 yılında alt ve üst farklı renklerden yana kullanın.

Bu kombinler mağazalarda takım olarak farklı renklerde yer alacak lakin sizde kendi arzunuza göre iki farklı renkte bikini alarak 2013 yılına özel şık bir kombin oluşturabilir aynı zamanda dört farklı bikini modeline sahip olmuş olabilirsiniz.

Örnek bikini kombinlerinden söz etmek istersek 2013 yılında puantiye yine moda olacak. Puantiyeli bir üst ile düz renk alt bikini tercihiniz sizi hoş bir görünüme kavuşturacaktır.

Özellikle desenli seçimleri üstünüze tercih ederseniz dikkat çekiciliği ön planda olur.

Desenlerin yanı sıra siyah bikini ile her rengi kombinleyebilir ve kusursuz bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Geçen yıl olduğu gibi 2013 yılında da neon renkler vitrinlerde ki yerlerini alacak. Ama şunu unutmayın bikini kombininin tamamı neon renklerden kesinlikle oluşmamalı. Tamamını neon renklerden seçerseniz sizi hoş görünüme değil göz yorucu bir görünüme kavuşturur. Neon renk bikinide sadece altınızı tercih etmelisiniz üst bikinizi tercih ederseniz renk tonu çok patlar ve hoş olmayan bir görüntü oluşturur.

Beyaz bikinilerin modası hiçbir zaman geçmez beyazda siyah kadar asil bir görünüm oluşturur ve modeli ne olursa olsun kusursuzluk yaratır.

Bikini seçiminde önemli noktalardan birinden söz etmek istiyoruz bu da göğüs bedeniniz… Göğüs bedeniniz büyük ise üçgen bikini kullanmayı aklınıza bile getirmeyin.

Bu yazı 33 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti