Blazer Ceket Kombin Tercihleri

Paylaş
 


Blazer ceketler ülkemizde Cumhuriyet’in kurulmasının ardında bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir kıyafet türüydü. Zamanla bayanlar sporlaşarak ceketleri moda dünyasından uzaklaştırdılar. Lakin son yıllarda blazer ceketler kesim farklılıklarına uğrayarak yine vitrinlerde ki yerlerini aldık. Üstelik bayanların en çok tercih ettiği bir kıyafet objesi olarak yer alıyor.

Blazer ceketler oturtmalı kesimlerinden dolayı artık spor kıyafetler ile de tercih edilebiliyor. Öyle ki blazer ceketi kısa şortla da kot pantolonla da rahatlıkla tercih ediyoruz.Bir çok renk çeşidi ile piyasaya sürülen blazer ceketleri her bayanın üzerinde görmek mümkün.

Birkaç blazer ceket ile kombini örnekleri paylaşmak istiyoruz;

Mat siyah tabanı kırmızı yüksek platform ayakkabı, elinize kırmızı zarf model portföy çanta, üzerinize kısa siyah bir şort ve şortu kapatmayacak boyutta siyah blazer ceket ile içine blazer ceketin boyunda altın rengi şık bir bluz sizi trend bir görünüme kavuşturacak kombin olacaktır.

İkinci kombin örneğimiz vizon rengi gizli platform topuklu ayakkabı, elinize ayakkabının takımından oluşan küçük ama portföy kadar ince olmayan bir çanta ile üzerinize giyebileceğiniz maxi mini mavi tonlarında floral desenli elbise kombinine harika uyum sağlayacak sarı blazer ceket sizi kusursuzluğa ulaştıracaktır.

Üçüncü kombin örneğimiz bej renk bant detaylı açık topuklu ayakkabı üzerine yırtık tasarım mavi renk dar paça kot pantolon ve siyah basen üzerine inen siyah blazer ceket çok hoş görünmenize yardımcı olacak. Aynı zamanda kombinin tamamlayıcıları olarak elinize siyah cüzdan şeklinde büyük olmayan bir çanta alıp ceketin içine de beyaz straplez bir bluz giyerseniz o günün en şık bayanı olacağınızdan emin olun.

Bu yazı 38 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti