Bluz Kombinleri

Paylaş
 


Bluzlar her yıl modasını korumaktadır ancak her sezon farklı tasarımlara uğramaktadır uzun, kısa, dar, bol gibi farklı modeller olarak karşımıza çıkıyor.

2013 yılının bluz modeli vücuda yapışmayan bol ve düşük kol tasarımlardan oluşmaktadır. Türk bayanlarının ortalamasında bel ölçülerinin kalın olmasından kaynaklı olarak vücuda yapışmayan modellerden çok daha fazla tercih edilmektedir.

Bir dönem yarasa kol bluzlar ile moda pazarına giriş yapan bol bluzların çok fazla tercih edilmesinin ardından gelen tasarımlar da bu doğrultu da bol ve rahat bluzlardan oluşuyor.

2013 yılına özel bluzlar ile kombin örnekleri paylaşmak istersek;

Dar ve paçası ispanyol tasarımda gelişen pantolonlar ile bu şekilde sözünü ettiğimiz viscon bluzlar kusursuz bir uyum sağlamaktadır.

Aynı zamanda bu tür bluzların biraz basen hizasında uzun olan tasarımlarını taytlar ile de rahatıkla tercih edebileceğinizi unutmayın.

Diğer kombin örneklerinden degaje yakalı bluzların blazer ceketler ile tercih edilmesi ceket yakasında şık bir görünüm yansıtacaktır.

Bir dönem tunik bluzların bel kısmında aksesuar olarak geniş kemerler tercih edilmekteydi 2013 yılında da bluzlarda kemerler yer alacak. Ancak 2013 yılında bluzların bel kısmında ki kemerler ince ve zarif görünümlü olacak.

Bu tür bluzların üzerine aksesuar olarak uzun ve kalın zincirli kolyeleri tercih etmeniz kombini tamamlamanızda önemli bir katkı sağlayacaktır.

Bol bluzlar ile genellikle etek tercih edilmez ama biz size çok hoş bir etek ve bol bluz kombini sunacağız… Bu kombin bol yapılı ipek veya viscon malzemeden üretilmiş bluzun altın çok kısa kesinlikle dizlerden en az 20 cm yukarıda duracak dar ve likralı bir etek ile sizi çok hoş bir görünüme kavuşturacaktır.

Bu yazı 44 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti