Fuşya Pembe Elbise Kombinleri

Paylaş
 


Bayanların yaşları kaç olursa olsun en sevdikleri renklerin başında gelen pembe ve fuşya, son yıllarda ünlü markaların koleksiyonlarında da bolca yer alıyor. Özellikle partiler ve davetlerde bolca tercih edilen mini elbiseler için ideal renkler olan pembe ve fuşya, ayakkabı ve çantalarda da hoş bir görünüm yaratıyor. Pembe fuşya elbise kombinlerinde, siyah aksesuarlar, çantalar ve ayakkabılar öne çıkıyor. Onun yanı sıra pembenin tonlarına bağlı olarak lacivert, turkuaz, bordo gibi farklı renklerle de son yılların trendlerini uygulayabilirsiniz.

2013 trend renkleri arasında yer alan pembe ve fuşya renklerini, ayakkabıdan aksesuarlara, çantalara, elbiselere, pantolon ve gömleklere kadar tüm moda unsurlarında görmek mümkün. Kombinlere hareket ve renk katan pembe ve fuşya renkleri, elbise kombinlerinde de, özellikle davet ve partilerde giyilen elbiselerde, bronz ten ile muhteşem bir uyum yakalıyor. Bronz ten, özellikle pembe ve fuşya elbise kombinlerinde harika bir uyum sağlıyor. Bu nedenle bu tür canlı renkler, genellikle yaz aylarında, mezuniyet partileri ya da havuz partilerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Mini ya da straplez, yerlere kadar uzanan pembe fuşya elbise kombinleri, yine pembe tonlarında göz makyajı ile hoş bir uyum yakalıyor. Onun yanı sıra pembe ve fuşya renklerini, elbisenin modeline bağlı olarak zümrüt yeşili, beyaz, mavi ve pudra tonları ile de kombinleyebilirsiniz. Siyah rengini, pembe fuşya elbise kombinlerinde de kurtarıcınız olarak kullanabilirsiniz.

Bu yazı 45 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti