Kahverengi Saça Uyumlu Kombinler 2013


Siyah ve sarı saçın yanı sıra, birçok bayanın tercihi olan kahverengi saç, kumral ve buğday tenli bayanların yanı sıra, esmer ya da beyaz tenli bayanların da tercih edebileceği bir saç rengidir. Bayanlara daha sert bir görünüm kazandıran sarı, ya da keskin bir ifadeye neden olan siyah saçın yanı sıra, görünümünüzü ve ifadenizi yumuşatan bir saç rengi olan kahverenginin, diğer renklerle de arası oldukça iyi.

Canlı renkler, koyu ve açık renkler olmak üzere birçok farklı renkle kombinleyebileceğiniz kahverengi saç rengi, genellikle camel, beyaz, bej ve krem gibi renklerle kombine ediliyor.Kahverengi çizmeler, bej rengi dar pantolon ve yeşil rengi bir gömlek kombini ile harika bir görünüm yaratan kahverengi saç rengi, aksesuarlarda da yine kahverengi, krem ve yeşil gibi renklerle uyum sağlıyor. Neon, pembe, turuncu, sarı ya da mavi gibi canlı renklerin yanı sıra, siyah ya da lacivert gibi koyu renklerle de tamamlayabileceğiniz kahverengi, bu renklerin yanı sıra, saflığın ve masumiyetin rengi beyaz renkli kombinlerle de uyum sağlıyor.

Son yıllarda moda dünyasında önemli bir çıkış yakalayan camel rengi, kahverengi ile kombinlendiğinde hoş bir uyum sağlıyor. Kahverengi saçlarınızı dilerseniz bej rengi belden oturtmalı bir elbise ya da yine belden oturtmalı pudra tonlarında bir elbise ile kombinleyerek, davet ve organizasyonlarda da tercih edebilirsiniz. Kahverengi saça giden kombinlerden bir diğeri de, asker yeşili bir elbise ve yine krem rengi bir ayakkabı olacaktır. İkili harika bir uyum yakalamanızı ve kahverengi saçlarınız ile harikalar yaratmanızı sağlayacak.

Bu yazı 36 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti