Kestane Saç Rengi Kombinleri


Bronz ve buğday tenli bayanlarda çok hoş bir görünüm yaratan kestane rengi saç, hanımlara seksi ve doğal bir görünüm kazandırıyor. Yüzünüzdeki yorgun ve uykusuz ifadeyi saklamak ve ışıltılı bir görünüm kazanmak istiyorsanız, dünyaca ünlü yıldızların tercihi kestane saç rengini tercih edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi 2013 yılında da saçlarda doğallık ön planda. Doğal saç renginize yakın bir renk olan kestane rengi, özellikle buğday tenli bayanlarda harikalar yaratıyor.

Birçok farklı renk kombinleri ile uyum sağlayan kestane rengi saç, doğal ve hoş bir kahve tonudur. Siyah, lacivert, krem, beyaz, neon renkler ve daha birçok kombin ile tamamlayabileceğiniz kestane rengi saç rengi, şık olmanın önemli bir parçasıdır. 2012 trendleri arasında yer alan kestane rengi saçlar, siyah elbiseler ile davet ve partilerde tercih ettiğinizde hem seksi hem de zarif bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

Onun yanı sıra kestane rengi saç rengini, dilerseniz zümrüt yeşili, gül kurusu ve saks mavisi gibi 2013 trend renkli kombinler ile de tamamlayabilirsiniz. Başarılı iş kadınları ve genç kızların tercihi olan kestane saç rengi, hem metal hem de altın rengi aksesuarlar ile uyumlu bir görünüm yaratacaktır. Kestane rengi saça uyan elbiseler arasında, genellikle beyaz, siyah ve kahverengi gibi doğal renkler yer alsa da, bu saç rengini dilerseniz canlı ve renkli kombinlerle de tamamlayabilirsiniz.

Bu yazı 25 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti