Kilim Desenli Hırka Kombin Uyumları

Paylaş
 


Hırka çok fazla soğuk olmayan günlerde veya kısa mesafeye gideceğiniz zaman tercih edilebilen doğru bir seçim.Uzun hırkalar kışın daha rahatlıkla tercih edilebiliyor. Ayrıca hırkaları mont ve kabanların içine de özgürce giyebiliriz.

Tabi hırkayı trençkot’un içine giymemelisiniz çünkü trençkot ince bir kumaştan üretildiği için sizi olduğunuzdan fazla şişman gösterecektir.

Hırkalar desenli veya desensiz olarak sürekli tercih edilen bir ürün. Kombin hazırlarken desenli bir hırka tercih etmek istiyorsanız 2013 yılının modası olan kilim desenini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kilim desen hırkalar çok eski yıllardan beri kullanılan bir kıyafettir. Kilim desen hırkalar ile çeşitli kombinler yapılabilir.

Kombini hazırlarken eğer rahat giyinmeyi seviyorsanız öncelikle diz kapağının biraz yukarısında olmak sureti ile uzun kilim desen hırkanıza seçimleriniz içinde yer verin. Daha sonra spor bir tunik seçimi çok rahat doğru bir seçim olacaktır. Altınıza da düz siyah rahat bir tayt sizi şık bir görünüme kavuşturur. Taytın kesinlikle desenli olmaması gerekiyor hatta aksesuar olarak kullanacağınız şalın da desenli olmaması gerekiyor. Bu kombine ayakkabı olarak hırkanın renginde hafif tüylü kürk görünümlü bot kullanırsanız harika bir görüntüde olacaksınız. Çanta olarak bulabiliyorsanız eğer botlar ile aynı malzemeden üretilmiş bir çanta kullanırsanız doğru bir karar olur.

Diğer bir kombin örneğimizde çok fazla uzun olmayan kilim desenli hırkanızı satın aldıysanız, hırkayı tamamlayacak kıyafetleri sizinle paylaşalım. Eğer hırkanın ana rengi krem ise kiremit rengi kadife bir pantolon ayağınıza bilekte biten kalın topuklu bir bot ve çanta olarak da pantolon ile aynı renk tonunda kadife veya süet bir çanta seçerseniz o günün en doğru kombinin oluşturmuş olacaksınız. Bu kombine diğer aksesuar olarak hırkanın ana rengi olan krem renk triko bir bere sizin için şirin bir tercih olacak.

Bu yazı 45 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti