Kısa Bayan Çorap Kombinleri 2013


Özellikle dizin biraz üzerinde veya dizin hemen altında biten kısa bayan çorapları bizim piyasamıza gossip girl dizisinde etkilenerek girdiğini kabul etmeliyiz.

Gossip girl kızlarının mini etekleri altına giydikleri rengarenk kısa çoraplar dizinin bağımlısı tüm bayanların ilgisini çekiyordu. İlk aşamalarda ülkemizde tuhaf karşılansa da artık en çok tercih edilen moda kombinler arasında yer alıyor.

2013 yılına özel kombin örnekleri arasında; belden kıvrımlı mini elbise üzerine elbise ile aynı boyda kaban ve altına rengarenk tasarımlı diz üstü çorap kombini caddede herkesin dönüp bakabileceği tarzda bir trende kavuşturacak sizi.

Örneklendirmelere devam etmek istersek bir diğeri de tabi ki vazgeçemediğimiz mini şortlar… Mini siyah bir şort altında diz üstü siyah beyaz asimetrik çizgiler ile tasarlanmış çorap ve üzerine siyah blazer ceket ve son olarak çok yüksek olmayan topuklu bootie tercih ederseniz sizi moda ile ilgili bir görünüme kavuşturur.

Siz diz üstü veya diz altı kısa çorap kombinini gossip girl kızlarından örnek almak istiyorsanız unutmamanız gereken en önemli obje kareli ve pileli mini eteğiniz olmalı.

Bu yazı 44 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti