Kıyafete Göre Çanta Uyumu

Paylaş
 


Tüm bayanlar çanta ve ayakkabı bağımlısıdır. Ama çanta da ayakkabı da tek başına kullanılamaz bunlar için şık ve uyumlu kombinler oluşturmak gerekiyor.

Bizde sizlere 2013 yılında kıyafetinize göre tercih edeceğiniz çanta ile kombin örnekleri bilgilendirmesi yapmak için bu içeriği hazırladık.

Şık bir akşam yemeği, özel bir davet veya sizin için önemli olan bir düğüne gideceksiniz… Bu durumda kıyafetiniz de kombininiz ile birlikte özel olmalı. Siyah şık abiye bir elbise tercih ettiğiniz ayakkabınızı da rugan yüksek platform topuktan yana kullandınız bu durumda elinizde ki çantanın rugan abiye portföy bir çanta olması sizi kusursuz görünüme kavuşturacaktır.

Bir ofiste danışman, büro yöneticisi vb. görevde yer alıyorsunuz her gün farklı kıyafetler giymelisiniz ayrıca iş yerinizde kıyafetlerinize özen göstermeniz sizin için olumlu bir yansıma sağlayacaktır. Böyle bir meslekte çalışıyorsanız kıyafetleriniz sporda olmamalı çok ağır da olmamalı. Örneklendirmek gerekirse; mat siyah yüksek platform ayakkabı, siyah dizlere kadar ulaşan kalem etek üzerine göz yormayan sade şıklıkta bir bluz tercih edebilirsiniz… Ama en önemlisi kombini tamamlamak için çantayı unutmamak gerekir. Bu kombine uygun çanta ayakkabının malzemesinde mat deri kesinlikle bavul tipi olmayan ama elde taşınabilecek kutu dizayn çanta olması sizi harika gösterecektir.

Hafta sonu alışverişe birazda stres atmak için dışarı çıktınız… Kıyafetinizin kesinlikle rahat olması gerekmektedir. Ayakkabı olarakta eğer kış ayı ise düz taban deri bir çizme, yaz ayı ise düz taban şirin bir babet. Eğer çizme giyiyorsanız bu durumda çantanızın rahatlığınız açısından önemli tüm ihtiyaçlarınızı yanınıza alabileceğiniz boyutta bavul tipi bir çanta olması en ideali. Yazın babet giydiyseniz çapraz asılan bir çanta sizin en önemli ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacaktır.

Bu yazı 24 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti