Opak Çorap Kombin Uyumları

Paylaş
 


Opak çoraplar lise çağında ki bayanların en fazla tercih ettiği giyim objesi. Son yıllarda opak çorap çeşitli renkler ile piyasaya sürülmeye başlandığından bu yana moda dünyasında yeni bir akım oluştu adı da Opak çorap kombinleri.

Opak çorabı yazın tercih etmiyor ilkbahar mevsiminde bırakıyoruz ve sonbahar mevsiminde tekrar kullanmaya başlıyoruz. Opak çorap ile neler giyebiliriz diye düşünüyorsanız size özel hazırladığımız kombin örneklerini mutlaka okuyun!

Uzun, külotlu çorap denilince akla ilk gelen kıyafet etek oluyor ama opak çoraplar bu tabuyu yıkıyor. Opak çorapların her renkten üretilmesi üzerine çeşitli tasarımları uydurmamıza yardımcı oluyor.

Kombin örneklerimize gelmek istersek;

Eğer opak çorabı neon grubunda ki renk tonlarından tercih etmek istiyorsanız kombinde ki diğer kıyafetlerinizin tek renk olması sizi gözü yormayan hoş bir görünüme kavuşturacaktır. Örnekle turuncu bir opak çorap üzerine siyah maxi mini bir şort siyah yarasa kol bluz ve ayakkabı olarak dizlere yakın siyah deri bir çizme sizi çok şık ve şirin bir görünüme kavuşturacak.

Diğer bir örneğimiz; Likralı kumaştan maxi mini sütlü kahve tonunda dar bir elbise altına yeşil opak çorap ile tamamlayacağınız elbise renginde bir çizme sizi trend görünümde gösterecektir.

Son örneğimizi siyah opak çorap, siyah klasik topuklu hafif sivri burunlu mat deri ayakkabı, siyah dizlere ulaşan yüksek bel kalem etek ve siyah beyaz puantiyeli kayık yaka yarım kol bluz iş görüşmenizde işi kapmanız için önemli bir etki yaratacaktır.

Küçük bir örnek daha vermek istiyoruz; önemli bir davetin cici ama bir o kadarda vamp kızı olmak istiyorsanız siyah opak çorap ve siyah bootie ile tamamlayacağınız siyah maxi mini balon etek sizi gecenin en dikkat çekici bayanı yapacaktır.

Bu yazı 57 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti