Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Paylaş
 

Şıklık ve zerafet kadınlar için her zaman çok önemli olsa da bu aynı zamanda rahatlıkla ters orantılı bir durum olmuştur. Çünkü kadınları en şık gösteren detay topuklu ayakkabılardır. Kadınları zarif gösteren ve dişliklerine dişilik katan bu detayı aynı zamanda kullanmak çok da zahmetlidir. Özellikle ince topuklu ayakkabıları uzun süre giymek kadınlar için günlerce sürecek ayak ağrıları anlamına gelebilir.

Son yıllarda oldukça moda olan platform topuk ayakkabılar ise bu durumu iyileştirici tasarımlarda üretilmiştir. İnce topukların yapısına kıyasla tabanı daha da kuvvetlendirilmiş böylece uzun saatler boyunca giymek daha kolay hale gelmiştir. Modeller çok çeşitli, üstelik yazın da kışın da kullanılabilecek özelliktedir. Kışın daha çok kapalı platform bot modeller tercih edilir. Platform botlar çok şık ve kullanışlı, üstelik her tarza da uygun.

Klasik kombinler için genelde süet ve parçalı modeller, daha spor kombinler için deri ve zımba süslemeli modeller tercih edilebilir. Kış aylarında seçeceğiniz bu modeller hem soğuklardan korunmanızı sağlayacak hem de şıklığınıza şıklık katacaktır. Yaz aylarında ise seçenek daha fazla. Platform topukları ister sandalet ister babet modeliyle kullanabilirsiniz. Yazın cıvıltısını taşıyan geniş renk yelpazesiyle seçenekleriniz daha da artmaktadır. Klasik ve spor tarzlar için ayrı ayrı pek çok tasarım bulmak da mümkün. Yaz ya da kış modellerinin en önemli özellikleri de şıklığın yanında rahat kullanışlı olmalarıdır. Bu ayakkabılar, topukla sorun yaşayan her kadının sorunları için vazgeçilmez bir çözüm olacak.

Bu yazı 35 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti