Sarı Neon Bluz Kombin Uyumu


Neon renkler son yıllarda hızla popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Fosforlu renkler olarak da bilinen neon renkler arasında, pembe, sarı, mavi ve turuncu gibi renkler yer alıyor. En çok tercih edilen fosforlu renklerden birisi olan sarı, özellikle yaz aylarında, bikini, şortlar, bluzlar ve tırnaklarda sıklıkla tercih ediliyor. Sarı fosforlu bluz kombini, özellikle beyaz mini şortlarla kombinlendiğinde, plaj kenarında şıklık yarışı yapan hanımların tercihi oluyor.

Tırnaklarda, özellikle son yıllarda artan neon renk modasına ayak uydurmak istiyorsanız, siz de tırnaklarınızda sarı, pembe ya da turuncu gibi fosforlu renkleri tercih edebilirsiniz. Bronz ten ile harika bir uyum sağlayan neon renkler, yaz aylarında bayanlara canlılık ve renklilik katıyor. Özellikle sarı, en çok tercih edilen fosforlu renklerin başında geliyor. Beyaz pantolonlar ya da mini şortlarla tamamlanan sarı fosforlu bluz kombinleri, sandaletler, hasır şapkalar ve yine renkli aksesuarlar tamamlanıyor. Sarı fosforlu bluzlarınızı dilerseniz straplez, v yaka ya da çapraz kesim olarak tercih edebilirsiniz. Bu tür bluzlarınızı dilerseniz jeanler ya da kot eteklerle de kombinleyebilirsiniz.

Neon renkler, özellikle son yıllarda ön plana çıkıyor. Yaz aylarında vitrinlerin vazgeçilmez parçası haline gelen bu renkler arasında, özellikle sarı ve turuncu dikkat çekiyor. Saat markalarından ayakkabı markalarına kadar, birçok ünlü markanın vitrininde ve koleksiyonlarında bolca görebileceğiniz bu fosforlu renkler, 2013 yılı yaz sezonunda da modasını koruyacak gibi görünüyor. Sarı fosforlu bikini, sarı fosforlu şort ya da sarı fosforlu bluz, özellikle plajda şık olmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Bu yazı 55 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti