Sarı Saça Elbise Renkleri

Paylaş
 


Ünlüler dünyasında da oldukça popüler olan sarı saç, kullanımı zor gibi görünse de, buğday tenli bayanlara çok yakışan bir saç rengidir. Sarı mı yoksa siyah saçın mı daha seksi bir görünüm kattığı, uzun yıllardan beri tartışılan bir konu. Oysa hangisinin daha seksi göründüğünden ziyade, sizin ten ve göz renginize en çok hangisinin uyduğuna karar vermeli ve ona göre saçınızı boyamalısınız. Saç rengi oldukça önemli bir detay ve kombin tamamlaycısıdır. Sarı saçı da siyah saçı da renkli elbise ve kombinlerle kullanabilirsiniz. Sarı saça giden elbise renkleri arasında neon renkler, beyaz, kırmızı,siyah, turkuaz ve pembe gibi renkler dikkat çekiyor.

En havalı ve dikkat çeken saç renklerinin başında gelen sarı saç, adeta üzerimizdeki bir aksesuar gibidir. Sürekli bakım gerektirse de, girdiğiniz her ortamda kolayca fark edilmenizi sağlayan bu saç rengi, siyah ve kızıl saç renklerde de olduğu gibi, bazı renklerde elbise ve kombinlerle oldukça farklı bir hava yaratıyor. Başlı başına bir ışıltı kazandıran sarı saç, dikkat çekici ve göz alıcı olmuştur.

Pembe ve siyah elbiselerle kombinleyebileceğiniz sarı saç rengi, göz alıcı bir görünüm kazanmak isteyen bayanların tercihi oluyor. Sarı saça giden elbise renklerinin yanı sıra, sarı saç metal renkte aksesuarlar ve özellikle yaz aylarında capcanlı bilezik ve kolyelerle de harika bir uyum sağlıyor. Sarı saça giden renklerin başında, yaz aylarınca neon renkler geliyor. Turuncu neon bir elbise, ya da pembe neon bir elbise, sarı saç ile harika bir görünüm yaratacaktır.

Bu yazı 22 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti