Siyah Saç Elbise Kombinleri


Sarışının adı herkes tarafından kabul görmüş olsa da, siyah saçın her zaman farklı bir çekiciliği vardır. Kadınlara gizem ve farklı bir seksilik katan siyah saç, genellikle davet ve partilerde özellikle siyah elbiselerle kombinlendiğinde harikalar yaratıyor. Ten ve göz renginize bağlı olarak tercih edebileceğiniz siyah saç rengi, özellikle orta yaşlı bayanların daha genç görünmelerini sağlıyor. Siyah saça giden elbiseler arasında öncelikle siyah elbiseler geliyor. Siyah elbiselerin yanı sıra, beyaz ve pudra renklerin yanı sıra pembe, fuşya, turkuaz, lacivert, sarı ve neon renkler gibi canlı renkleri de tercih edebilirsiniz.

Siyah saça giden elbiseler, genellikle koyu renkler olsa da, yaz aylarında koyu renklerin yerlerini canlı ve açık renklere bıraktıkları düşünüldüğünde, neon renkler başta olmak üzere diğer canlı renkleri de tercih edebilirsiniz. Beyaz, her zaman asil ve zarif bir renktir. Hem sarı hem de siyah saçlı bayanların tercih edebileceği bir elbise rengi olan beyaz renk, bayanların sert ifadelerini yumuşatmalarına yardımcı oluyor. Genellikle siyah rengi tercih eden siyah saçlı bayanlar, Hollywood starları başta olmak üzere birçok siyah saçlı bayan, aksesuar tercihini elmas ve altın rengi modellerden yana kullanıyor.

Son yıllarda ön plana çıkan zümrüt yeşili ve gül kurusu elbiseler, özellikle siyah saçlı bayanlarla çok uyumlu bir görünüm yaratıyor. Zümrüt yeşili, elbiselerin yanı sıra, aksesuar tercihinde de siyah saçlı bayanların bir numaralı tercihi oluyor. Davet ve partilerde sıklıkla karşımıza çıkan zümrüt yeşili küpeler, topuz yapılmış siyah saçlar ile harika bir uyum yaratıyor.

Bu yazı 25 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti