Ten Rengine Göre Mayo Seçimi 2013


Yaz geliyor hepimiz heyecanlanıyoruz ve yavaş yavaş pozitif enerjiler ile dolmaya başlıyoruz. Kışın negatifliğini üzerinizden attıracak fikirlerden biri de yaz için alışverişe başlamak ve yazın yaklaştığını hissetmek…

Yaz alışverişi deyince şüphesiz ki ilk akla gelen mayo bikini alışverişidir. Mayo alışverişiniz yapmak biraz zor birazda basit bir iştir. Ama mayo alışverişi yaparken dikkat etmeniz gereken unsur kendinizi tanımak, vücut tipinizi bilmek ve vücut renginize uyum sağlayacak rengi hatasız seçebilmektir.

Eğer açık renkli bir tene sahip iseniz kesinlikle sıcak renkleri ve açık renk tonlarını tercih etmemelisiniz. Aksi halde çekiciliğin ve hoş görünümün yanı sıra çok soğuk ve hiç hoş olmayan itici görünüme sahip olursunuz.

Açık tenliler için en uyumlu renk tonları kahverengi, siyah, mor, mavi gibi renk tonlarıdır.

Buğday tenliler en şanslı ten grubuna girmektedir. Buğday tene arzu ettiğiniz tüm renk tonundaki bikinileri giyebilirsiniz. Özel olarak tavsiye sarı pembe gibi renk tonları hoş duracaktır.

Esmer tenliler şanslı olmakla olmamak arasında bir çizgide yer almaktadır. Esmer tenin en önemli şansları arasında yazın ilk günlerinde bronzlaşmayı beklemeden özgürce vücudu ile gurur duyabilmesidir. Ama esmer tenlilerde çok koyu renk tonlarını tercih etmemeli aksi durumda göz yorucu bir görünüme sahip olur. Özellikle beyaz mayo ve bikinilerin esmer tene çok iyi uyum sağladığı bir gerçek. Sarı, yeşil, açık mavi gibi tonları rahatlıkla seçebilirsiniz.

Bu yazı 49 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti