Topuklu Ayakkabı Kombin Uyumları

Paylaş
 


Topuklu ayakkabı kombinleri her yıl değişmeyen bir moda akımıdır. Bu moda akımı 2013 yılında da değişime uğramıyor ve çok çeşitli kombinler oluşturulabilecek şekilde karşımıza çıkıyor.

Topuklu ayakkabı kombinlerinde ayakkabının tarı çok önemlidir. Topuklu ayakkabı klasik görünüme sahip ise mutlaka elbise veya etek, pantolon, ceket takımlarında tercih edilmelidir.

Sizlere birkaç satır ile kombin örneklerinden söz etmek istersek;

Bir iş kadınısınız önemli bir toplantı veya iş görüşmesine gideceksiniz bu durumda tercih etmeniz gereken ilk unsur klasik topuklu ve bayanları oldukça çekici kılan ucu çok hafif sivri siyah ayakkabı olmalı. İkinci unsur şık bir siyah kalem etek üzerinde ceket tercihinizin size kalması ile birlikte kombini tamamlayacak hoş tasarımdan oluşan renkli ipek bir bluz. Bu kombin de unutmamanız gereken klasik ama modern görünüme sahip askısı uzun olmayan elde taşınabilir bluz renginiz de bir çanta.

Eğer şık bir restoranda özel bir akşam yemeği yiyecekseniz tercih etmeniz gereken ayakkabı mutlaka yüksek platform topuklu olmalı. Yüksek platform topuklar bayanları çekici ve kadınsı bir görünüme kavuşturuyor. Akşam yemeği için seçtiğiniz platform topuk ayakkabı üzerine kesinlikle pırıltı ve detaysız ama dikkat çekici ipek bir elbise giymelisiniz. Kombini son olarak tamamlayacak unsurda ayakkabınızın malzemesinden yapılmış şık bir portföy çanta. Ayakkabı malzemesi örneği olarak’ta rugan tercih ettiyseniz çantanızda rugan, mat deri tercih ettiyseniz çantanızda mat deri olmalıdır bunu unutmayın.

Topuklu ayakkabıları her bayan beğenir ve her bayanın ilgisini çeker ama çok önemli bir nokta vardır topuklu ayakkabı tercihinde… Bu önemli nokta sizin topuklu ayakkabı ile dengede durup yürüyebilmeniz. Eğer dengenizi sağlayamıyor ve düzgün yürüyemiyor iseniz kesinlikle topuklu ayakkabı tercih etmemelisiniz bu tercih sizi hoş görünmenin dışında itici görüntüye kavuşturur.

Bu yazı 117 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. beyza dedi ki:

    iki ayakkabı da süper ama en güzeli de turkuaz mavi ve siyah çubuk desenli ayakkabı güzel

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti