Turuncu Neon Elbise Kombini

Paylaş
 


2012 yazına en çok damga vuran renk ve modelleri sorsanız, cevap fosforlu renk ve kombinler olacaktır. En az geçtiğimiz yıllarda olduğu kadar 2013 yılı yaz sezonu vitrinlerini de süsleyecek olan fosforlu renkler, özellikle elbise ve şortlarda dikkat çekiyor. Pembe, mavi, yeşil ya da turuncu fosforlu elbise kombinleri, yaz aylarında, plaj ve havuz kenarında da şık olmak isteyenlerin tercihi oluyor. Fosforlu elbise kombinleri, özellikle bronz ten ve hasır şapka ikilisi ile yaz aylarında da şık olmak isteyen bayanlara alternatif sunuyor. Turuncu fosforlu elbise ya da çanta kombinleri, özellikle yine fosforlu tırnaklar ve beyaz aksesuarlar ile çok hoş bir uyum yakalıyor.

Elbise kombinleri, 2013 yaz aylarında da öne çıkıyor, ancak neon ve fosfor renkli elbise kombinleri, plajlarda dikkat çekmek isteyen bayanların tercihi oluyor. Sarı ve turuncu fosforlu elbise kombinlerinin yanı sıra, bikini modellerinde de neon renkler dikkat çekiyor. Turuncu fosforlu elbise kombinleri, yeşil fosforlu ve pembe fosforlu aksesuar ve çantalarla oldukça renkli ve hareketli bir uyum yakalıyor. Birbirinden farklı modellerle karşımıza çıkan turuncu fosforlu elbise kombini, 2013 yılında da dikkat çekecek gibi görünüyor. Neon renkler arasında öne çıkan turuncu, pembe, yeşil, sarı, siyah ve yeşil tonları ile kombinlendiğinde hoş bir görünüm kazandırıyor.

2013 yaz sezonunda ne giyeceğinizi merak ediyorsanız, fosforlu renklerin öne çıktığı, ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Bu yazı 24 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti