Yeşil Fosforlu Çanta Kombinleri

Paylaş
 


Bayanların en önemli aksesuarlarının başında gelen çanta, bazen bir kıyafetten çok daha pahalı olabiliyor. Özellikle dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan çantaların fiyatları dudak uçuklatıyor. Ancak bayanlar yine de, çantalarından vazgeçemiyorlar. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı unsuru olan çanta modasında, son yıllarda olduğu gibi 2013 yazında da neon renkler öne çıkacak. Bronz teniniz ve renkli kombinlerinizin hakim olduğu yaz aylarında, bikini ve kombinlerinizi sarı, turuncu ya da yeşil fosforlu çantalar ile kombinleyebilirsiniz.

Sarı, turuncu, mavi ya da yeşil fosforlu çanta kombinlerinizi, yine neon, fosforlu renkler ya da daha doğal ve göze batmayan sandalet ve ayakkabılarla da kombinleyebilirsiniz. 2013 yazına damga vuracak fosforlu çanta kombinleri, özellikle plaj çantaları ve cüzdanlarda öne çıkıyor. Yaz aylarında sıkça tercih edilen fosforlu aksesuarlar, 2013 yazına da damgasını vuracak. Yaz aylarının vazgeçilmez parçası haline gelen fosforlu renklerden biri de yeşil. Yeşil fosforlu çanta, ayakkabı, bikini, mayo ve aksesuarlar, bu yaz da bayanların ilk sıradaki tercihleri olacak. Mağazaların vitrinlerinde sıklıkla karşılaşacağımız fosforlu renkler, aksesuar mağazalarında göze çarpacak.

Yeşil fosforlu çanta kombinlerinizi, beyaz şortlar, beyaz bluzlar ve beyaz aksesuarlar ve bronz teniniz ile tamamladığınızda harika bir görünüm yaratacak. Beyaz, turkuaz, pudra ve bej tonlarında kombinleyebileceğiniz yeşil fosforlu çanta kombinlerinizi, yine yeşil fosforlu aksesuar ve çanta modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Turuncu, pembe, sarı ve mavinin yanı sıra yeşil fosforlu modeller de 2013 yazına damgasını vuracak gibi görünüyor.

Bu yazı 61 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti