Yüksek Bel Etek Kombin Uyumu

Paylaş
 


Bayanların en çok severek giydiği kıyafetlerin başında etek ve elbiseler gelir. Özellikle bacakları ve fiziği kusursuz olan bayanlarda elbise ve eteklerde bir o kadar kusursuz görünüm yansıtıyor. Son yılların değişmeyen modası yüksek bel etekler 2013 yılında da moda olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Yüksek bel etek kombinleri hazırlarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, üzerinize giyeceğiniz bluzun eteğin içinde yer alması.

Yüksek bel etekler çok fazla mini olarak tercih edilmez genellikle dizden biraz yukarıda olurlar.

Yüksek bel eteklerin bel uzunlukları göğüs altımıza kadar gelmesi önemli bir özelliğidir. Üzerine giyeceğimiz bluzunda kesinlikle göğüs altından düğme veya işleme detaylarının olmamasına dikkat etmeliyiz. Yüksek bel etekler bol olmayıp vücuda tamamen yapışan tasarımda olduğundan bluzun etek içinde kalan bölümünde düğme veya işleme detayı varsa eteğin pürüzsüz görünümünü bozup görenleri rahatsız edecektir.

Yüksek bel eteği giyerken göbeğiniz olmasa bile göğüse kadar uzanan toparlayıcı korse giymeniz eteğin kalıp gibi şık durması için önemli bir yardımcı olacaktır.

Yüksek bel eteklerde çizme tercih edilmemesini düşünüyoruz. En kötü ihtimalle kesinlikle ayak bileğinde biten bootie ayakkabı olması gerekiyor.

Bootie ayakkabı giydiyseniz bacaklarınızı çorapsız olmaması gerekiyor ve bootie ile aynı renkte opak çorap sizi güzel bir görünüme kavuşturacaktır.

Yüksek bel etekte blazer ceket tercih etmemelisiniz. Etek ile çok fazla tercih edilen blazer ceketler yüksek bel eteklerde hoş durmuyor. Yüksek bel etek kombinini yalnızca bluz ve ayakkabı tamamlaması gerekiyor. Aksesuar olarak çok fazla uzun olmayan kolye seçimi en uygunu olacaktır.

Bu yazı 30 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Karatay Diyeti